PROJEKT "GPR - KUŹNIA TALENTÓW"

Jesteśmy na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO 2021

 

Nasze kółeczko do kontenerów na odpady  „walczy” w konkursie na Międzynarodowych Targach  Ochrony Środowiska POLECO 2021 chcąc stać się jednym z uznanych  laureatów jako „Produkt w Obiegu”. Kółeczko w różnych wariantach wielkościowych (200 mm, 250 mm, 300 mm) jak i  kolorystycznych (felga szara, brązowa, czerwona, niebieska) możemy oglądać w ekspozycjach targów POLECO pawilon nr 5 na stanowisku nr 4.

Poniżej kilka zdjęć  dla tych którzy osobiście nie mogą tam być.
 
targi 1
 
 
targi 2
 
targi 3
 
targi 4
 
Pięć kolorów kółek jak "Pięć Frakcji Odpadowych" zbieranych selektywnie
 
 
 

Konkurs „Produkt w Obiegu” - I etap za nami

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz  produkt kółko do kontenerów na odpady przeszedł przez I etap  V edycji konkursu „Produkt w Obiegu” i został zakwalifikowany do II etapu. Konkurs został zorganizowany przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, a jego cele to promowanie oraz upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ponownego włączenia produktu do obiegu.

Nasz produkt - kółeczko na odpady idealnie wkomponowało się w ideę  gospodarki o obiegu zamkniętym.

Rozstrzygniecie konkursu odbędzie na  Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO 2021 w dniach 13-15 października.
 

Certyfikat ISO

W dniach 6 - 10 kwietnia 2021r. w firmie GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. miał miejsce audyt ISO przeprowadzony przez Brytyjsko-Polski Instytut Certyfikacji i Szkoleń. Audyt dotyczył zakładu produkcyjnego w Rożniatowie (Rożniatów 4) oraz Zarzeczu (ul. Św. Jana Pawła II 18), opierał się na wymogach norm ISO 14001: 2015 oraz 9001: 2015.  

Podczas audytu sprawdzono zgodność funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem w  GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z międzynarodowymi i krajowymi przepisami prawa jak i sposób funkcjonowania firmy w otoczeniu. Na audycie nie odnotowano żadnej niezgodności co pozwoliło na uzyskanie pozytywnej rekomendacji akredytowanej jednostki BPIC, tym samym firma GPR uzyskała certyfikat ISO 14001:2015 Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz certyfikat ISO 9001:2015 Systemu  Zarządzania Jakością.

 

Cert ISO PL EN

 

Solidna Firma 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować  że firma GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. już po raz piąty znalazła się  w grupie Solidnych Firm uzyskując Złoty Certyfikat Solidnej Firmy 2020. Certyfikat jest poświadczeniem terminowego regulowanie wszelkich zobowiązań  oraz poszanowania ekologii i praw konsumentów.

 
Solidna Firma 2020
 
 

OFERTA PRACY

Firma GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o  zatrudni do pracy w GPR pracowników produkcyjnych  na umowę o pracę,  praca zmianowa ( w ruchu ciągłym) - atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Więcej informacji w kadrach GPR lub pod nr telefonu 607 052 253

 

 

2021  GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z.o.o