Z okazji 20-lecia istnienia naszej firmy oraz w wyniku stale rosnącego zainteresowania tematyką recyklingu postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek w Internecie – medium, którego znaczenie we współczesnym świecie trudno przecenić - przybliżając internautom zarówno samą firmę jak i procesy służące ponownemu wykorzystaniu surowców wtórnych oraz ich znaczenie dla gospodarki i ochrony środowiska naturalnego człowieka.

Filozofia, na której oparta jest nasza działalność to po prostu ekologia w trzech wymiarach : GPR e3

  • Surowce do naszej produkcji to odpady gumy i tworzyw sztucznych, stare, zużyte opony samochodowe i dętki oraz puste opakowania po chemii gospodarczej, zniszczone plastikowe skrzynki i kontenery czy też meble ogrodowe – czyli rzeczy uznawane ogólnie za zbędne.
  • Wykorzystywane przez nas technologie odzysku i recyklingu są przyjazne dla środowiska naturalnego, nie zanieczyszczają go produktami ubocznymi i zużywają minimalną ilość energii konieczną do przeprowadzenia przemiany „śmieci” w przedmioty użytkowe.
  • Nasze produkty zaś to w znakomitej większości oponki i kółka do kontenerów i koszy na śmieci, czyli elementów wspierających proces selektywnej zbiórki i segregacji odpadów.

 

Forbes 2019

 

 

Solidna Firma 2020

2024  GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z.o.o